Dodaj do obserwowanych

Ważne informacje

Miesiące dostępności:

 • Sty
 • Lut
 • Mar
 • Kwi
 • Maj
 • Cze
 • Lip
 • Sie
 • Wrz
 • Paź
 • Lis
 • Gru

Opis

Sala Zabaw Alegra usytuowana jest w Gliwicach przy ulicy Chorzowskiej 56, w bardzo dogodnej lokalizacji na pograniczu dwóch miast Zabrza i Gliwic.

Nasz obiekt został zaprojektowany i wyposażony w taki sposób, aby spełnić oczekiwania oraz wymagania dzieci w różnym przedziale wiekowym. Na Sali zabaw obsługujemy dzieci od 1 roku do 10 lat. Laserowy paintball dedykowany jest dla dzieci od 7 roku życia. Nie zapominamy o naszych najmłodszych gościach, dla których specjalnie została wydzielona „strefa malucha”. Doskonale odnajdą się w niej dzieci w przedziale wiekowym od 1 do 3 roku życia. W strefie malucha znajdują się duże klocki, rowerki, bujaki, mały basen z kulkami, pluszaki oraz domek z wyposażeniem.

Do dyspozycji starszych dzieci mamy 300 m2 powierzchni, na której znajduje się konstrukcja zabawowa składająca się z trzech kondygnacji, tory przeszkód, zjeżdżalnie o różnym kącie nachylenia, duży basen z kulkami, ścianka wspinaczkowa , huśtawki i tunele.

Na naszej Sali Zabaw znajdują się cztery osobne sale urodzinowe, które są oddzielone od części zabawowej, co pozwala na przeżywanie przez dzieci swoich urodzin wraz ze swoimi najbliższymi przyjaciółmi w wydzielonej przestrzeni.

Całkowitą nowością jest nowa kręgielnia dla dzieci, która jest specjalnie przystosowana dla dzieci. Tory kręgielni mają 12,5 m w związku z czym dziecko nie będzie miało porblmu z dorzycemiem kuli do celu. Dodatkowym ułatwieniem są specjalnie przystosowane ( mniejsze ) kule. Jest to całkowicie nowa atrakcja dla dzieci nie tylko w naszej sali zabaw ale rónież w okolicy. Żadna sala zabaw nie posiuada tylu atrakcji. 

Laserowy labirynt

W naszej Sali Zabaw znajduje się bardzo nietypowa atrakcja jaką jest laserowy labirynt. Jest to interaktywna gra składająca się z zestawu laserów ustawionych w taki sposób, aby utworzyć przeszkody. Można porównać to do systemów zabezpieczeń stosowanych w bankach lub muzeach. Przerwanie laserowej wiązki skutkuje załączeniem się alarmu. Gra dostarcza niesamowitych wrażeń. Laserowy labirynt znajduje się w osobnym 20 metrowym pomieszczeniu, gdzie zainstalowanych jest 12 laserów wraz z czujnikami. Gra posiada trzy poziomy trudności tj. łatwy (8 laserów), standardowy (10 laserów) oraz trudny (12 laserów). Dzięki takim rozwiązaniom dziecko samo może zadecydować z którym poziomem chce się zmierzyć. Gra rozwija motorykę dziecka oraz precyzję, szybkość, gibkość i logiczne myślenie.

Laserowy Paintball

W specjalnie wydzielonej części budynku stworzyliśmy cyberprzestrzenią arenę do gry z użyciem laserowej broni. Klimat wnętrza tworzy specjalnie zaprojektowany labirynt oraz lampy UV, które uwydatniają wszelkie malunki na ścianach labiryntu. Dodatkowo dla utrudnienia pomieszczenie jest zaciemnione i zadymiane celem lepszego efektu w zabawie. W związku z tym atrakcja nie jest zalecana dla dzieci poniżej 7 roku życia. Ten rodzaj zabawy jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny, a uczestnicy zabawy wczuwają się w role przypisane im w scenariuszu gry. Każdy z graczy zostaje wyposażony w kamizelkę razem z laserową bronią. Po syrenie alarmowej rozpoczyna się gra. W kamizelce oraz broni znajdują się czujniki, które reagują na strzały przeciwników. Standardowo każda gra trwa 20 minut plus 10 minut obowiązkowego instruktażu.

Kawiarenka

Sala Zabaw Alegra nie zapomina również o rodzicach. W naszej kawiarence mogą Państwo znaleźć chwilę odpoczynku podczas, gdy Wasza pociecha oddaje się zabawie.Jest to czas dla Państwa przy kawie oraz smacznym ciastku, który można przeznaczyć na chwilę relaksu przy dobrej książce, na ploty z przyjaciółmi lub czas na odrobienie zaległości w Internecie. Kawiaraenka jest wykończona w bardzo przyjemnej tonacji co sprawia, że jest bardzo przytulnie i miło.

Kręgielnia

Specjalnie dla Państwa dzieci zaopatrzyliśmy nasza sale zabaw a kręgielnię dla dzieci. Jest dostosoawana do potrzeb maluchów. Nasza Kręgielnia to dwa rtory o długości 12,5 metra oraz zdecydowanie mniejsze kule, którymi dzieci moga swobodnie operować. W żadnej inniej sali zabaw w okolicy nie znajdą Państwo tylu atrakcji dla dzieci. Kregielnia to świetna alternatywa dla dzieci a każdym wieku nie ma ograniczeń wiekowych. Można grac już od momentu w którym dziecko jest w stanie samodzielnie podnieść i wypuścic kulę. Świetnie sprawdza się jako powód do wspólnego spędzania czasu z rodziną i rywalizacji między sobą. Gra nie jest okręlona czasowa dziecko ma na skońzcenie rundy tyle czasu ile potrzebuje. Punkty naliczane sa jak w standardowej grze jedna gra ma 20 rzutów po dwa rzuty na rundę. Nigdzie w oklicy nie znajdziecie takiej atrakcji przystosowanej do dzieci. 

Zwiń Czytaj więcej

Lokalizacja

Gliwice, Ul. Chorzowska 56
Pokaż mapę

Masz dodatkowe pytania?

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania na temat tej oferty, skontaktuj się z Organizatorem.

Wyślij wiadomość do przedsiębiorcy
Ukryj dodatkowe informacje o atrakcji Pokaż dodatkowe informacje o atrakcji
Telefon:
32270…
53223…
 • od 10:00 do 20:00
 • od 10:00 do 20:00
 • od 10:00 do 20:00
 • od 10:00 do 20:00
 • od 10:00 do 20:00
 • od 10:00 do 20:00
 • od 10:00 do 20:00
Data ostatniej aktualizacji: 14.08.2019, 22:11

Oceny i recenzje

Opublikowanych opinii: 0
Alegra
Sala | plac zabaw
Cena już od:
14 zł
Atrakcję obejrzało już 580 osób
Obserwuj
Przykład
Zapisz się na newsletter
 • Bądź na bieżąco z ciekawymi ofertami serwisu
 • Poznaj możliwości serwisu Atrakcje.pl
Facebook
Loading image

Proszę czekać